hurch.pl

Shopcart

0 products

Total:  

Information

 

 

 

Siks

Siks

Vision

Wędki Siks to dwa modele opracowane na bazie wcześniejszych doświadczeń zdobytych po wypuszczeniu na rynek modeli GT four DH Catapult i Cult DH. Obydwa modele zdobyły uznanie i bardzo wysokie pozycje w międzynarodowych rankingach (zainteresowanych odsyłamy do opisu tutaj ), wyprzedzając wiele dużo droższych modeli znanych firm. To zresztą zawsze było naszym celem: konstruować sprzęt najwyższej klasy za umiarkowane ceny.

Wędki te swą akcję mają gdzieś pomiędzy wymienionymi już powyżej modelami. Zachowują część płynności Culta, jednocześnie przypominając sprężystością dynamicznego Catapulta. Taki był zresztą postulat klientów, często  nie mogących podjąć decyzji, który z wcześniejszych modeli najlepiej wybrać.

Siks to dwa modele o długości około 3,96 metra i 4,57 metra. Doświadczenie fińskich wędkarzy na co dzień łowiących łososie, (jak my pstrągi i lipienie) podpowiada taki rozkład długości jako bardzo uniwersalny, głównie na średnie i większe rzeki. Na przykład 3,96 sprawdzi się na naszej Słupii lub Redze.

Siksy spiszą się doskonale tak przy klasycznym speyu jak i stylu skandynawskim, skagicie i rzutach znad głowy. Ich dodatkową zaletą jest to, że będą wygodne dla wszelkich obieżyświatów, podróżujących  samolotami. Po złożeniu mają bowiem odpowiednio 74 i 83 cm długości, co umożliwia włożenie ich do toreb podróżnych. Również tuby są tu innowacyjne. Wykonane z mocnego, ale lekkiego PVC, pokrytego wytrzymałą kordurą, posiadają trójkątny kształt. Nie będą przez to staczać się z półki samochodowej ani z ławki łódki w drodze na łowisko.

 

  • Najwyższej jakości nieszlifowany Japoński Blank
  • Zbrojenie Pacyfic Bay
  • Rękojeść z najwyższej klasy portugalskiego korka
  • Drewniany uchwyt kołowrotka z anodowanymi wykończeniami
  • Grafitowy kolor blanku
  • Błękitno-białe wykończenia
  • Wygodny w transporcie sześcio-składowy blank

 

Aby dobrać wagę głowicy należy kliknać tutaj

Siks / kod produktu:
Zdjęcie Model CzęściDługośćAFTMGłowiceWagaCena Ilość
VX613
13'4'' #7 26-31g 264g  713 EUR
- +
VX614
13'8'' #9 34-38g 270g  713 EUR
- +
VX615
15'2'' #10 34-40g 309g  713 EUR
- +

Vision Polska Mapa strony e-mail: sklep@visionflyfishing.pl