REGULAMIN SKLEPU

 • Cechy Świadczenia: Vision Polska s.c. w sklepie internetowym www.hurch.pl oferuje sprzedaż towarów. Dokładne dane o tych towarach znajdują się w kartach produktu każdego towaru.
 • Dane identyfikacyne: Vision Polska s.c. Ewa Więcław Piotr Manczarski 30-383 Kraków, ul. Gwieździsta 1 NIP 6792911618 REGON 120341225
 • Adres Firmy: Vision Polska, 30-383 Kraków, ul. Gwieździsta 1 tel. 12 2964170 email biuro@hurch.pl
 • Adres reklamacji: Vision Polska, 30-383 Kraków, ul. Gwieździsta 1 tel. 12 2964170 email biuro@hurch.pl
 • Wartość zamówienia: Wartość zamówienia obejmuje wszystkie koszty składowe towaru wraz z wysyłką. Wyjątek mogą stanowić zamówienia wysyłane poza granice Polski, których koszty transportu są wyceniane indywidualnie.
 • Koszty porozumiewania się: Vision Polska nie pobiera opłat za połączenia telefoniczne. Opłaty są zgodne z taryfą operatora z usług którego korzysta dzwoniący.
 • Zapłata: Vision Polska przewiduje następujące formy płatności: przelewem na konto, za pobraniem, Dot Pay, karta kredytowa, sprzedaż ratalna, gotówka przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu.
 • Dostawa: Vision Polska dostarcza zamówiony towar w najkrótszym możliwym terminie w przypadku gdy posiada go w swoim magazynie. W praktyce oznacza to 2-3 dni robocze. W przypadku gdy zamówiony towar musi zostać sprowadzony z innego magazynu termin dostawy ustalamy indywidualnie z zamawiającym. Przesyłki na terenie Polski wysyłamy firmą kurierską „DPD”. Cena za przesyłkę wynosi 15 zł a za przesyłkę pobraniową (płatność przy odbiorze) 20 zł. Zamówienia za kwotę powyżej 250 zł wysyłamy bez dodatkowych kosztów transportu (dotyczy tylko przesyłek na terenie Polski). Koszt przesyłki do krajów Unii Europejskiej wynosi 7 Euro. Przy zakupach powyżej kwoty 100 Euro wysyłka jest gratis.
 • Odstąpienie od umowy: Klient może odstąpić od umowy zakupu towarów ze strony www.hurch.pl w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, bez podania przyczyny. Towar musi być w stanie nieużywanym. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można pobrać tu: formularz zwrotu.
 • Koszty zwrotu: W przypadku odstąpienia od umowy koszty dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.
 • Rzecz bez wad: Vision Polska sprzedaje towary bez wad zarówno fizycznych jak i prawnych. Jeśli Klient stwierdzi, iż towar uległ zniszczeniu podczas transportu należy powiadomić o tym Kuriera, sporządzić protokół z Kurierem, powiadomić w ciągu 3 dni Vision Polska wysyłając e-mail na adres biuro@hurch.pl
 • Gwarancja: Wszystkie towary w sklepie www.hurch.pl objęte są  gwarancją. Szczegóły gwarancji znajdują się w dziale Gwarancja. Klient po stwierdzeniu wady bądź usterki towaru zobowiązany jest do niepogłębiania tej wady poprzez dalsze użytkowanie gdyż może to skutkować utratą gwarancji. Reklamowany towar należy przesłać na adres Vision Polska s.c. Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w terminie nie dłuższym niż 14 dni.
 • Roszczenia: Klient ma możliwość dochodzenia swoich roszczeń przed Sądem Powszechnym właściwym dla siedziby spółki Vision Polska s.c. Ewa Więcław Piotr Manczarski, ale także za pomocą alternatywnych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie stosownie do regulaminu tego Sądu obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.
 • Polityka prywatności serwisu www.hurch.pl:
  A. Informacje ogólne
  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług sprzedaży poprzez Serwis.
  B. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Vision Polska s.c Ewa Więcław, Piotr Manczarski z siedzibą w Krakowie NIP 6792911618 REGON 120341225
  C. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
  D. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
  E. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
  F. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
  G. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.
  H. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
  I. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
  J. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
  K. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.hurch.pl
  Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.